TESLİMAT ve İADE

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık firmalarıyla tarafınıza ulaştırılacaktır.

Yurtiçi gönderi ve yurtdışı gönderim ücretleri lokasyonlara göre farklılık göstermekle beraber, ödeme aşamasında girilen adrese göre otomatik olarak hesaplanıp toplam tutara eklenecektir.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında ve stok durumuna göre en geç 5-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmaları yurtiçinde bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 – 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Yurtdışı gönderimlerinde girilen adrese göre tahmini teslim tarihleri (genellikle 3-7 işgünü) tarafınıza ayrıca bildirilecektir.

Ürün tesliminde pakette hasar/darbe oluşumu gözleniyorsa ürün teslim alınmadan gelen yetkiliden Hasar Tespit Tutanağı düzenlemesini isteyiniz ve farklı açılardan fotoğraf çekip info@collecthings.com.tr adresinden iade ile ilgili isteğinizi tarafımıza bildiriniz. Konuyla ilgili size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.